Продавець Шпон в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
338 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Шпон Сосна

Натуральний шпон Сосна

Сосна звичайна поширена на території всієї Європи. Середня висота дерева 25-50 м, діаметр 1-1,5 м. Колір серцевинною деревини Сосни варіюється від червонувато-жовтого до коричнево-червоного, з часом темніє. Поширена нерегулярність річних кілець і корінь.

Сосна використовується для виробництва струганого шпону. Натуральний шпон сосни популярний у меблевиків завдяки легкості механічної обробки і цінової доступності.  

Застосовується матеріал при: облицюванні меблевих виробів, обробці поверхонь і виробництві міжкімнатних дверей, панелей для обробки стін, міжкімнатних арок; при обшивці стельових, стінових панелей та виготовленні сходових перил, арочних вікон; при виготовленні музичних інструментів, виробів ручної роботи. 

Компанія «Байкал – шпон в Україні» пропонує широкий вибір струганого шпону з доставкою по всій Україні. Весь асортимент, актуальні ціни, наявність, деталізацію і т. д. ви можете подивитися, скачати наш прайс-лист!

Сосна - це досить популярна хвойна деревина. Пригадуєте, скільки було згадок про сосну в літературі, мистецтві та фольклорі? Це все не просто так. Сосна поширена в наших регіонах та ще здавна заслуговувала статус міцної та витривалої деревини. Навіть на гербах та державній символіці часто можна побачити Сосну. Цікаво, що в Китаї до Сосни особливе ставлення, дерево вихваляють в мистецтві та літературі й до сьогодні. Така увага до деревини демонструє цінність цього матеріалу. До того ж деревину Сосни використовують для різноманітних цілей не одне століття. Тож це не аби який гарант якості та міцності. 

Основна інформація Сосна:

Сосна (Pinus sylvestris) - хвойне дерево, родини соснових. Відомо 115 видів Сосен, що поширені переважно в помірній смузі. Кожен вид трохи відрізняється твердістю та витривалістю деревини. Але фізичні характеристики всіх Сосен досить схожі. Хоча це дерево зустрічається інколи навіть в гірській місцевості. В Україні налічується 17 видів сосен. Найпопулярнішою є Сосна звичайна. У середньому це дерево росте 20-40 м у висоту. А жити Сосна може до 300 років. До речі, Сосна досить швидко росте. І вона не вимоглива до ґрунтів. 

Особливості деревини Сосни:

  • вузька заболонь

  • колір заболоні - кремово-білий

  • ядро - жовтувате

  • досить помітні пори

  • рівномірна текстура

  • зерно пряме

  • середня густина

  • добре обробляється 

  • м'який та приємний смолистий запах 

 

Застосування деревини Сосна :

В Україні деревину Сосни активно використовують у різних галузях. Наприклад, для будівництва, як паливо, як телеграфні стовпи, для виготовлення меблів. Цікавий факт: з Сосни отримують каніфоль - речовину для обробки музичних смичків. Технології дуже швидко розвиваються, тож зараз із Сосни отримують навіть ванілін. Часто сосни висаджують не просто так. Наприклад, на схилах Сосни вберігають місцевість від повеней. Ще цікаво, що Сосни не заважають росту та розвитку інших дерев та культур. Тож це дерево можна висаджувати будь-де. Довгий час Сосну використовували в суднобудуванні. Зараз Сосну використовують в цій галузі як матеріал для обшивки поверхні. З Сосни роблять різноманітні засоби для пакування: ящики, папір. Ще Сосну часто використовують в декоративних цілях. З неї роблять різноманітні вироби. До того ж використовують не тільки деревину, а й шишки, голки. Такий широкий діапазон використання Сосни свідчить, що це дерево - комерційно-важлива порода. 

Використання: струганий шпон Сосни

Все ж найчастіше Сосну використовують у будівництві та для виготовлення меблів. З Сосни виробляють чудовий та якісний струганий шпон. Шпон має цікавий світлий колір. Палітра може варіюватися від кремово-бежевого до світло-коричневого. Струганий шпон Сосни використовують і для офісу, і для дому, і для автомобільних салонів. Колір та текстура Сосни дозволяють використовувати матеріал в різноманітних цілях. Шпон використовують для виготовлення меблів: столи, стільці, тумби й т.д. Також Сосну використовують для виготовлення стінового та підлогового покриття. Ще зі шпону Сосни роблять музичні інструменти та декоративні елементи. Це екологічний та безпечний матеріал. Його можна без застороги використовувати для домашнього декору. Також часто Сосну використовують і для вуличного оздоблення, оскільки деревина витривала та міцна. 

Струганий шпон Сосни в дизайні інтер'єру:

Матеріали з Сосни активно використовують для оздоблення оселі. Матеріали мають світлий колір та рівну текстуру. Це означає, що Сосна без проблем пасуватиме вашому інтер'єру. Цікаво, що дерево - це чудовий звукоізолятор. Тож якщо в будинку чи квартирі є проблеми зі звукоізоляцією, цей факт потрібно взяти на замітку. Найчастіше, Сосну використовують в таких стилях: лофт, еко, мінімалізм. Ця деревина створює спокій та затишок. В китайській культурі дерево символізує пробудження. Тож деякі психологи говорять, що дерев'яні елементи в інтер'єрі стабілізують стресостійкість.Сьогодні знову в моді меблі та елементи декору з натуральних матеріалів. І це логічно, бо натуральне дерево має чудовий вигляд та точно послугує вам довше, ніж штучний матеріал.   Дизайнери ще дуже цінують Сосну за її фізичні характеристики, експлуатаційні можливості та доступність. 

Особливості обробки Сосни:

Сосна - легка в обробці деревина. Проблеми можуть трапитися тільки через сучки та смолистість матеріалу. Але якщо ви декілька разів попрацюєте з Сосною -це не буде для вас проблемою. Ще чіткі кільця росту можуть викликати складнощі при шуруванні. Радять для роботи з Сосною використовувати прозорі лаки, щоб зберігати природний колір та блиск деревини. Сосну легко шліфувати, полірувати. Зі шпоном Сосни взагалі немає ніяких проблем. Цей матеріал досить пластичний. А ще будь-які матеріали підходять для роботи з Сосною. Це не примхливий матеріал. До слова, досить рідко трапляються алергічні реакції на деревину Сосни. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner