Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380(44)4923277
+380 96 219 43 35
+380 50 992 67 88
+380 63 937 93 20

Клей KLEIBERIT

 
Клей для деревини — KLEIBERIT

KLEIBERIT — включає в себе широкий асортимент клеїв для різних областей застосування зі ступенем навантаження D3/D4. Клей проявив себе, як відмінний матеріал для високоміцного з'єднання дерева (наприклад KLEIBERIT 501.0).

KLEIBERIT представляє наступні клейові групи: ПВА дисперсія, ЕВА-сополімер і однокомпонентний ПУР клей.

Клею КЛЕЙБЕРИТ застосовуються при з'єднанні: деревини і деревних матеріалів (фанерування шпоном плит МДФ і ДСП); з'єднанні пеноматеріалов: (крім пінополістиролу), у поєднанні з тканиною, деревиною та іншими матеріалами, стійкими до впливу розчинників; з'єднанні паперу та картонних матеріалів; з'єднанні покриттів для підлоги (PVC, лінолеуму, килимових покриттів) при закріпленні подвійних підлог на несучі плити з деревних матеріалів, бетону, гіпсу, металу; з'єднанні методом «постформінгу» з використанням контактних клеїв і т. д.

 

 

 

Компанія «Байкал – шпон в Україні» пропонує широкий вибір клею KLEIBERIT з доставкою по всій Україні. Весь асортимент, актуальні ціни, наявність, деталізацію і т. д. ви можете подивитися, скачати наш прайс-лист!

1 2