Меблевий щит із сосни — це міцний і зносостійкий матеріал, отриманий при склеюванні дерев'яних ламелей під пресом. На відміну від ДСП, МДФ і фанери, сосновий щит виготовлений з брусків масиву. Завдяки камерному сушінню, сертифікованим клеям і різнонаправленій структурі досягаються висока міцність і стабільна форма.
Залежно від способу виробництва виділяють зрощений щит, який складається з коротких ламелей, з'єднаних по торцях методом «мікрошипа» (шип-паз), а також цільноламельний щит, виконаний із сегментів однакової довжини і склеєних поздовжньо.
Завдяки складській програмі ми оперативно готуємо плитні матеріали до відвантаження. На складі доступні клеєні щити з такими характеристиками:
Виконуємо оптові (гуртові) постачання соснового щита інших товщин і розмірів на замовлення. Умови замовлення уточнюйте у менеджера.
Замовити матеріали для проєктів різної складності можна:
Актуальні розміри соснових щитів уточнюйте у менеджера.
Відвантаження плитного матеріалу виконується після 100% оплати.
Сосновий меблевий щит — це натуральний плитний матеріал, що складається зі склеєних між собою дерев'яних брусків (ламелей). Панель використовується у виробництві меблів, сходів, стільниць, підвіконь, полиць.
Чим же відрізняється щит меблевий від інших плитних матеріалів, зокрема від ДСП, МДФ, фанери? Давайте розбиратися. ДСП — це дерево-стружкова плита, виготовлена з пресованої стружки з використанням синтетичних смол. Основна перевага — доступна ціна, проте матеріал поступається масиву за міцністю та екологічністю. Поверхня ДСП вимагає обов'язкового облицювання — шпоном, ПВХ-плівкою.
МДФ отримують шляхом пресування дрібнодисперсного деревного борошна з додаванням лігніну та парафіну. Матеріал відрізняється високою щільністю і стабільною структурою, підходить для складного фрезерування, легко фарбується. Однак МДФ-плита не має міцності та довговічності масиву.
Фанера — це склеєні в певному порядку листи лущеного шпону. Міцність і вологостійкість листів залежать від типу клейких речовин. Фанера легша за масив, але може бути схильна до розшарування при порушенні умов зберігання або технології обробки.
Для виробництва клеєного щита використовуються ламелі, які отримують після розпилу соснових дощок камерної сушки з вологістю 8-10%. Дерев'яні бруски укладають так, щоб напрямок волокон в сусідніх сегментах відрізнявся. У такий спосіб вдається знизити ризик деформацій. У цільних щитах ламелі склеюють тільки поздовжньо, а в зрощених — поздовжньо і по торцях технологією «мікрошип». Полотно укладають під прес. Після висихання плити шліфують і калібрують. Поверхню щитів тонують, лакують, фарбують.
Цілісна деревина, як і раніше, має попит, проте в низці випадків клеєний меблевий щит із сосни виявляється практичнішим і стабільнішим. Технологія виготовлення матеріалу забезпечує переваги, завдяки яким клеєні плити вибирають виробники меблів, підвіконь, дверей, сходів та інших предметів інтер'єру. Так за якими характеристиками меблевий щит перевершує масив?
За технологією виробництва розрізняють:
На складі в Києві доступні меблеві щити із сосни з такими характеристиками:
Товщина, мм |
Довжина, м |
Ширина, м |
Ґатунок |
18 мм 27 мм |
3 |
1,22 |
А/В
|
Одна з найпопулярніших позицій — меблевий щит сосни 18 мм. Матеріал активно використовується у виготовленні фасадів, полиць, табуретів і настінних панелей. Якщо потрібна основа для стільниць, сходинок, стінових перегородок, рекомендуємо меблевий щит сосна 27 мм.
Фактичні розміри плитного матеріалу можуть варіюватися від партії до партії. Актуальну інформацію щодо розмірів і наявності уточнюйте у менеджерів.
Компанія «Шпон в Україні» пропонує меблевий щит сосни, купити який можна на вигідних умовах: з оперативним відвантаженням, професійним підбором і стабільною якістю.
Зробити замовлення пропонуємо декількома способами:
Наша компанія більше 20 років постачає деревні матеріали. Співпрацюємо з виробниками меблів, сходів, міжкімнатних дверей, столярними майстернями, дизайнерськими бюро. Ось 7 причин, чому з нашою командою вигідно мати справу:
Завдяки міцності, зносостійкості, естетичності клеєна сосна використовується в столярній справі. Сосновий меблевий щит — затребуваний матеріал для виробництва предметів обстановки та інтер'єрного оздоблення. З плит створюють:
Також із щита виробляють підвіконня, фасади меблів, узголів'я ліжок, сидіння для табуретів і лавок, барні стільці, декоративні панелі та панно.
Скільки коштує меблевий щит із сосни?
Ціна цільноламельного соснового щита починається від 1 066 грн за плиту. Вартість залежить від товщини та розмірів. Актуальна ціна вказана в прайс-листі.
Як виготовляється меблевий щит із сосни?
Щит меблевий виготовляється з дерев'яних ламелей, які укладаються в плиту в певному порядку та склеюються. Полотно сушиться під пресом. Після висихання панель калібрується і шліфується.
Чи можна використовувати сосновий меблевий щит як готову стільницю?
Меблевий щит — це заготовка, тобто необроблена панель з дерев'яних ламелей. Після розпилу, шліфування, обробки країв, полірування, тонування, лакування, з соснового щита отримують стільниці, полиці, фасади й інші вироби