Ми реалізуємо клею Woodmax і KLEIBERIT німецького і польського виробництва:
Компанія «Байкал – шпон в Україні» пропонує широкий вибір клею Woodmax і KLEIBERIT з доставкою по всій Україні. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати найкращий товар, по самій вигідною ціною.
В даному розділі Ви можете вивчити всі складські позиції клею Вудмакс і Клейберит. Ми підтримуємо в постійній наявності всі категорії товарів.
Компанія “Байкал - шпон в Україні” реалізує клеї для деревини торговельних марок KLEIBERIT і Woodmax. Чому саме ці марки? Ми віддаємо перевагу перевіреним виробникам, що зарекомендували себе на ринку. Клеї KLEIBERIT і Woodmax - екологічні та безпечні, при цьому мають відмінну якість. Продукція даних торговельних марок виробляється з дотриманням контролю якості та технологій виробництва. Якість клею перевіряється Європейськими інститутами.
Ця компанія розташована в Німеччині, а як відомо, ця країна - інноваційний науково-дослідницький центр світу. Компанія з 1948 року виробляє клейові матеріали. У цілому, під маркою KLEIBERIT, випускається близько 300 товарів.
Деревообробка
Виробництво меблів
Будівництво
Автобудування
Текстиль
Для з'єднання частин м'якої деревини
Для з'єднання частин твердої деревини
Для з'єднання віконних частин з дерева
Для з'єднання паркету
Для з'єднання панелей та плит з дерева
Для з'єднання фанери
Для поклейки шпону
Для поклейки кромки
Підготовчий етап
Клей добре працює тільки з чистими поверхнями. Тож попередньо позбудьтеся жирних плям, пилу, сучків з дерева. До слова, вологість деревини має бути 8-12 %. Також деталі для склеювання мають ідеально відповідати один-одному.
Нанесення клею
Перед використанням клей потрібно ретельно перемішати. Клей можна накладати на одну, або дві поверхні. Його можна наносити різними інструментами: кісточка, шпатель, аплікатор і тд. Кількість клею, що потрібно наносити, залежить від матеріалу.
Зберігання клею
Клей необхідно зберігати при температурі від +7 до +30 градусів. Товар має знаходитися в щільно закритій упаковці. За таких умов клей зберігає свої фізичні характеристики протягом 12 місяців. Пам'ятайте, подібні хімічні речовини мають зберігатися в недоступному для дітей місці.
Холодний контактний метод
Попереджуємо, такий метод не підходить новачкам. Для реалізації цього методу використовують контактні клеї швидкого застигання. Потім дуже складно буде виправити неточності. Такий метод зазвичай використовують для невеликих предметів. Щоб приклеїти шпон у такий спосіб - необхідно просто сильно прижати матеріал до поверхні.
Гаряче приклеювання
При такому методі клей наноситься і на матеріал, і на поверхню маленьким шаром. Потім потрібно дати клею підсохнути 10-15 хв. Деталі об'єднуються за допомогою розігрітої праски. Мінуси такого методу - здування шпону. Тоді доводиться обережно проколювати шари та заново приклеїти матеріал.
Холодне склеювання з пресом
Для такого методу клей розподіляють на всій поверхності. Потім матеріал накладають на основу та добавляють зажими.
Якщо ви проходете праскою по матеріалу - обов'язково накривайте шпон тканиною.
Прасувати потрібно дуже обережно і не зупинятися. При зупинці - може відбутися підпалина на матеріалі.
Якщо все таки підпалини трапилися, їх можна прибрати гострим ножем.
Звичайно можна. Це не такий уже важкий процес. Для початку потрібно підготувати поверхню. Якщо це хвойні матеріали - приберіть смолу, можна навіть пройтися ацетоном. Також потрібно прибрати всі сучки, тріщини, жирні плями та пошкодження. Тож іноді поверхню попередньо шліфують. При цьому, вологість шпону має бути 8-10%. Для склеювання ви обираєте контактні клеї.
Найголовніше при виборі клея:
Густина та в'язкість.
Відсутність водних розчиників.
По-перше, почнемо з того, що шпон - необхідний елемент меблів. Саме з ним меблі слугують довше та витримують різні навантаження. На жаль, шпон може відслоюватися. Зазвичай це відбувається через підвищену вологість у приміщенні. Дерево не любить таких умов, через це і відбуваються деформації. Не кваптеся викидати зіпсовані меблі - це легко можна виправити самостійно. Для того, щоб це зробити вам необхідні такі інструменти: клей, морилка, праска, ніж, лак та папір. Багато хто намагається повернути шпон назад за допомогою тільки праски, але це не завжди допомагає. Щоб точно виправити деформацію шпону - зразу користуйся клеєм. Після склеювання можна покрити шпон морилкою чи лаком.
Для того, щоб ваші задуми реалізувалися, необхідно вибрати якісний клей. Вибір клею на пряму залежить від ваших потреб та виду матеріалу. Якщо вам необхідно приклеїти невеликий шматочок шпону, можна використовувати ПВА-клей. Але в такому разі немає гарантії за витривалість та строк експлуатації такого методу. Для якісної поклейки та роботи з цілими листами шпону - використовують спеціальні засоби. Краще обирати самосклеювані клеї, які самостійно взаємодіють з матеріалом на молекулярному рівні та не потребують зовнішнього вмішання.