Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380(44)4923277
+380 96 219 43 35
+380 50 992 67 88
+380 63 937 93 20

Фанера вологостійка ФСФ

Вологостійка фанера ФСФ

Фанера вологостійка ФСФ — це популярний багатошаровий матеріал, який рекомендується для використання в умовах вологого середовища. Основою для фанери виступає лущений шпон Берези. Для кращої міцності шари шпону накладаються перпендикулярно попередньому листу і паралельно йдуть волокон. Листи шпону з'єднуються фенолформальдегидными смолами, які забезпечують фанеру водонепроникними властивостями і розширюють сферу її застосування.

Фанера добре піддається обробці, фарбування, лакування, ламінування (плівками, пластиками, шпоною цінних порід).Її легко різати, а також, можна обробляти на верстатах. Призначена для покриття прозорими і напівпрозорими матеріалами, лакування, тонування і т. д.

Властивості вологостійкої березової фанери ФСФ: клас емісії формальдегіду – Е1 (відсутність шкідливих випаровувань, ідеально підходить для виробництва екологічно чистої меблів); фанера має високу міцність, зносостійкість! має високу вологостійкість. А завдяки перпендикулярним розташуванням волокон стійка до крученню; добре поєднується з будь-якими будівельними матеріалами.

 

Ми реалізуємо вологостійку фанеру ФСФ європейського виробництва:

  • Фанера великого формату: 2,5x1,25 м, 1,25x2,5 м, 1,525х3,050 м
  • Товщина фанери: 4 мм, 9 мм, 18 мм
  • Невисока ціна по Україні.
  • Відмінні експлуатаційні характеристики.
  • Безпека з екологічної точки зору.
  • Надійність і сверхстойкость до деформаційних навантажень.
  • Тривалий термін роботи (служби).
  • Можливість установки без допоміжної обробки.

Компанія «Байкал – шпон в Україні» пропонує фанеру водостійку ФСФ березовий з доставкою по всій Україні. Ми з радістю допоможемо вам підібрати найкращий товар, по самій вигідною ціною.

У даному розділі представлена фанера вологостійка ФСФ сорт СР/СР. Ми підтримуємо в постійній наявності всі категорії товарів.