Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380(44)4923277
+380 96 219 43 35
+380 50 992 67 88
+380 63 937 93 20

Шпон кап Бубінга Кеванзинго

Натуральний шпон кап Бубінга Кеванзинго

Бубінга (Бубінга) Кеванзинго поширена на території Гани, Габону, Камеруну, Конго (Браззавіль), Конго (Кіншаса), Нігерії, ЦАР і Екваторіальній Гвінеї. Дерева досягають висоти до 45 м. з помітно виступаючими над землею корінням. Колір серцевини варіюється від коричневого до фіолетово-червоного з чіткими зонами зростання.

Деревина Бубінга Кеванзинго класифікується за двома типами: перший з чіткими смугами, другий поммеле. Останній тип в даний час вважається дуже цінним. Матеріал оброблений методом стругання називається Бубінга, лущений матеріал називається Кеванзинго (відрізняється іншим малюнком).

Шпон Бубінга Кеванзинго володіє високою естетичністю і використовується при виготовленні музичних інструментів, луків, рукоятей ножів і докладів зброї. А також при столярних і меблевих роботах.

 

Компанія «Байкал – шпон в Україні» пропонує широкий вибір струганого шпону з доставкою по всій Україні. Весь асортимент, актуальні ціни, наявність, деталізацію і т. д. ви можете подивитися, скачати наш прайс-лист!