Продавець Шпон в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
340 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Фанера шпонована

Фанера шпонована — Дуб, Ясен, Горіх Американський

Шпонована фанера — це деревно-шаруватий матеріал, який виготовляється з березового лущеного шпону з перехресним склеюванням аркушів. Фанера вологостійка ФСФ, сорт СР/CP — підходить для облицювання шпоном та плівковими покриттями, для обробки фарбами. Допускається лагодження вставками з шпони.

Фанера покрита з двох сторін аркушами шпону Дуба, Ясена та Американського Горіха. Застосовується в меблевій промисловості і як оздоблювальний матеріал для облицювання стін і стель.

Властивості фанери шпонированной: естетичність (шпонування надає плиті унікальну природну текстуру і колір, властивий дорогим сортам деревини); екологічність (при виготовленні листа застосовується натуральний деревний матеріал і смоляний склеювальний склад); підвищена стійкість до механічних навантажень (шпонований шар покращує показники стійкості плити до зламу, тиску і великим ваговим навантаженням); стійкість до нестабільного температурного режиму (фанера не деформується при різких перепадах температури і підвищеної вологості).

 

Ми реалізуємо шпоновані фанеру українського та голландського виробництва:

  • Фанера великого формату: 2,5x1,25 м, 1,25x2,5 м, 2,44x1,22 м
  • Товщина фанери шпонированной: 5 мм, 7 мм, 10 мм, 13 мм, 16 мм, 19 мм, 22 мм, 25 мм, 31 мм, 41 мм.
  • Невисока ціна по Україні.
  • Відмінні експлуатаційні характеристики.
  • Безпека з екологічної точки зору.
  • Надійність і сверхстойкость до деформаційних навантажень.
  • Тривалий термін роботи (служби).
  • Можливість установки без допоміжної обробки.

Фанера - це будівельний матеріал, що складається з декількох шарів. Фанера створюється методом склеювання листів. Лицьова частина фанери складається, як мінімум, з 2-х листів деревини. До слова, напрямок волокон має бути однаковим. Для поліпшення якості та витривалості матеріалу - волокна розміщують під кутом 90 градусів. Завдяки цьому не тільки збільшується міцність, але і підвищується рівень стійкості до деформацій.

Шпонована фанера

Цей вид фанери використовують в найрізноманітніших варіаціях. Шпоноване покриття дозволяє реалізовувати будь-які декоративні фантазії. Для цього виду використовують фанеру першого сорту, без жодних пошкоджень чи дефектів. Компанія “Байкал - шпон в Україні” реалізує шпоновану фанеру такими породами дерев як: Дуб, Горіх Американський, Ясен.

Характеристики шпонованої фанери:

  • Міцність та щільність. На ці показники впливає порода дерева, кількість шарів та методи склеювання. 
  • Екологічність. Ця характеристика формується від складу склеювальних елементів. 
  • Стійкість. Цей показник також на пряму залежить від виду деревини.
  • Вологостійкість. Це вже залежить від виду фанери, а саме способу її виробництва.
  • Теплопровідність
  • Горючість
  • Паропроникність

Найчастіші сфери застосування фанери:

  • Для виготовлення меблів. У цьому плані фанера дуже практичний та простий матеріал. ЇЇ часто використовують для виготовлення шаф, комодів та різноманітних поличок. Але насправді застосування фанери дуже широке, бо її можна знайти і у ванній кімнаті, і на кухні, і навіть в саду. 
  • Для внутрішнього облицювання. Фанеру використовують для облицювання стін та виготовлення різноманітних панелей
  • Для полового покриття та даху. Фанера чудово витримує навантаження, тому її часто використовують і на підлогу (іноді навіть скріплюють між собою за допомогою пазів), і на дах.  

Особливості використання фанери:

Під час використання фанери слід враховувати її певні характеристики

  1. Потрібно грамотно розраховувати навантаження на фанеру.
  2. Цвяхи забиваються важко, тож їх краще засовувати в попередньо просвердлений отвір.
  3. Потрібно бути обережним при розрізі фанери. Листи шпону можуть пошкодитися, створюючи розколи. Краще використовувати малозубчясту пилку. 
  4. Потрібно вибирати фанеру відповідно до зони застосування, щоб уникнути неприємностей при будівництві. 

Фанера шпонована Дуб

Матеріал з двох боків покритий струганим шпоном Дуба, до того ж фанера одразу готова до використання. Струганий шпон Дуба - міцний та витривалий матеріал, покриваючи фанеру, він не тільки виконує естетичну функцію, а й захищає її від зовнішніх впливів та робить міцнішою. Дуб має світло-молочний колір, який легко інтегрувати в будь-який інтер'єр, а його фізичні характеристики дозволяють використовувати матеріал навіть на вулиці. 

Фанера шпонована Горіх Американський

Матеріал з двох боків шпонований струганим шпоном Горіха Американського. Цей вид фанери має світлий колір з сірим півтоном. Колір Горіха Американського може варіюватися через те, що це природний матеріал. 

Фанера шпонована Ясен

Фанера шпонована струганим шпоном Ясена з двох боків і якісно відшліфована, тому зразу готова для використання. Дана фанера має гарний світлий колір, іноді може мати оливковий відтінок. 

  Чому саме ці породи дерев?

Відповідь на це питання очевидна. Це найпопулярніші види шпону. Вони відрізняються як декоративними характеристиками, так і експлуатаційними. Дуб, Ясен та Горіх Американський - це міцні витривалі дерева з вишуканою текстурою та кольором. Ці породи найчастіше використовують у будівництві. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner