Подібна конструкція гарантує столярної плити стабільність, механічну стійкість і порівняно невелика вага. А використання основи з хвойних порід і шпону для облицювання поверхні робить такий матеріал доступніше, ніж класичний меблевий щит.
Ми реалізуємо столярну плиту українського і польського виробництва:
Компанія «Байкал – шпон в Україні» пропонує широкий вибір шпонированной столярної плити з доставкою по всій Україні. Ми з радістю допоможемо вам підібрати найкращий товар, по самій вигідною ціною.
В даному розділі Ви можете вивчити всі складські позиції столярної плити фанерованих шпоною. Ми підтримуємо в постійній наявності всі категорії товарів.
Сфери використання столярних плит
Столярні плити використовуються як для зовнішніх, так і для внутрішніх проектів. Вони дуже універсальні і піддаються індивідуальному оформленню. Їх можна розрізати і адаптувати до більшості завдань, легко фарбувати і тонувати. Поєднання цих якостей робить столярні плити ідеальним вибором для багатьох будівельних і архітектурних проектів.
Столярні плити часто використовують усередині приміщень, адже вони мають досить гарну стійкість до деформацій. З них виготовляють двері, міжкімнатні перегородки і меблі великих розмірів. Також використовую для виготовлення довгих стінових панелей і односпальних або двоспальних ліжок і диванів.
1. Нарізка
Спочатку деревні колоди нарізають на бруски приблизно по 25 мм.
2. Склеювання
Для з'єднання брусків між собою використовується клей на основі фенолформальдегіда, його ще називають пластичної смолою. Склеювання проводиться під високим тиском.
3. Сушка
Далі панелі сушать, щоб зменшити вологість, а також вміст води всередині блоків. Для сушіння блоки витримують на сонці. Вологість знижується до 10-12%.
4. Покриття
Блоки покриваються лущений шпон берези, таким чином створюючи рівну поверхню.
5. Оздоблення
Останнім етапом виготовлення плит є покриття натуральним шпоном таких порід дерев як Дуб, Сосна або Ясень.
Класифікація блокових плит залежить від різних властивостей, таких як якість, місце використання, деревина, використовувана для серцевини. Виділяють наступні види столярних плит:
1.В залежності від якості і використання:
2. В залежності від деревної сировини, використовуваного в середині конструкції:
Столярна плита з хвойних порід
Столярна плита з твердої деревини
1. Вага і щільність.
Їх щільність нижче, ніж у цільного масиву дерева, але при цьому плити мають легку вагу. Це дозволяє легко транспортувати їх.
2. Міцність і довговічність
Вони міцніше ДСП і МДФ. Але вони менш довговічні, ніж фанера.
3. Водонепроникність.
Плити відносно стійкі до води і можуть бути зроблені водонепроникними за допомогою смоли класу BWP (Boiling Water Proof) для склеювання смуг.
4. Стійкість до викривлення і розтріскування.
Вони володіють чудовою стабільністю розмірів у вологих умовах і мають сильний опір до викривлення і розтріскування.
5. Стійкість до провисання і вигину.
Їх жорстка структура забезпечує захист від провисання або вигину.
6. Установка
Столярні плити володіють відмінною здатністю утримувати гвинти.
Це робить їх придатними для виготовлення меблів на замовлення.
7. Обробка поверхні
Вони доступні в різних варіантах обробки, таких як ламінат, шпон, меламін і т. д. Також їх можна фарбувати і полірувати.
8. Простота роботи
З плитами легко працювати, використовуючи звичайні столярні інструменти.
9. Звуко- і теплоізоляція.
Вони мають відмінні звуко- і теплоізоляційними властивостями.
Плити використовуються в перегородках, де потрібно звукоізоляція, таких як студії звукозапису, радіостанції і т. д.
1. Легкість. Їх невелика вага забезпечує зручність транспортування, знижуючи транспортні витрати. В інтер'єрі вони зазвичай використовуються для дверей і перегородок з-за невеликої ваги.
2. Ціна. Їх можна використовувати як дешевшу альтернативу цільної деревини в інтер'єрі.
3. Стійкість до провисання або вигину. Плити мають жорстку структуру, що робить їх відмінним матеріалом для виготовлення довгих предметів меблів, наприклад, таких як панелі, книжкові полиці, столи, лавки і т. д.
4. Міцність і ще раз міцність. Столярні плити міцніше і довговічніше, ніж МДФ і ДСП.
Нижче розглянемо детальніше кожен вид столярних плит, представлений у нас.
Столярна плита покрита березовим шпоном - практичний матеріал. Березу використовували в будівництві ще дуже давно, завдяки чому вона зарекомендувала себе найкращим чином. Вона має досить впізнаване забарвлення - світло - молочний відтінок з темними вкрапленнями. Це дозволяє використовувати матеріали з неї в різних інтер'єрах. Особливо доречно буде дивитися блокборд берези в еко стилі або мінімалізмі.
По міцності Ясень нічим не програє Дуба, в цьому питанні вони на рівних. Деревина Ясеня має прекрасну твердість і гарну текстуру. Забарвлення Ясеня припадає до смаку багатьом виробникам меблів і дизайнерам інтер'єру. Адже завдяки благородному молочному відтінку, пиломатеріали Ясеня підійдуть практично в будь-яку колірну інтер'єрну гаму. Столярна плита Ясеня використовується для обробки стін і перегородок усередині приміщень. З неї також можна виготовити чудову стільницю або шафу - купе. Такі меблі неодмінно будуть радувати око і прослужать не одне десятиліття.