Продавець Шпон в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
347 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Стінові панелі

Стінові панелі, виконані зі шпонованого МДФ, дизайнери використовують як альтернативу традиційним варіантам оздоблення стін. Обшивка деревоволокнистими плитами сприяє шумоізоляції та регулюванню мікроклімату в кімнаті.

Ми пропонуємо купити панелі для стін, облицьовані натуральним шпоном:

  1. Ясена в сучках.
  2. Ясена в сучках і з контрастним ядром.
  3. Вільхи з контрастним ядром.
  4. Горіха європейського в сучках.
  5. Сосни американської у сучках.
  6. Дуба в сучках.
  7. Дуба у сучках (з імітацією дошки).
  8. Дуба в сучках (раф кат).

Настінні панелі з МДФ – це екологічно безпечний і простий у встановленні облицювальний матеріал. Листи з деревним малюнком підходять для різних за стилем обстановок. Облицьовані вільхою, дубом, ясеном, американською сосною, європейським горіхом листи використовують для комплектації інтер'єрів у стилі бароко, лофт, мінімалізм, еко, неокласика, прованс, кантрі. Будинки та квартири в англійському, скандинавському, американському стилях також важко уявити без інтер'єрних панелей із МДФ.

У каталозі компанії «Шпон в Україні» представлені шпоновані МДФ плити для декору стін. Можна вибрати полотна розміром 2.8х1.033 м або 2.8х2.07 м і завтовшки 19 мм, 20 мм.

Щоб купити стінову панель МДФ, оформіть замовлення на сайті або відвідайте наш склад в Києві. Ми допоможемо знайти облицювальні матеріали, які максимально підійдуть для вашого проєкту. Менеджери уточнять ціну настінних панелей для роздрібних та оптових покупців. Пропонується самовивіз МДФ-панелей зі складу або відправка Україною компаніями-перевізниками.

Шпонована стінова панель із МДФ: використання

В інтер'єрній моді простежується тренд: дизайнери дедалі частіше використовують декоративні панелі на стіну замість шпалер. Оздоблення підходить для класичних і сучасних обстановок, а також допомагає вирішити функціональні завдання. Наприклад, облицювання стін покращує шумоізоляцію та терморегуляцію приміщення. Серед головних причин вибрати настінні панелі можна назвати декоративність, простоту встановлення, нескладний догляд. Щоб розібратися з різновидами стінових панелей для внутрішнього оздоблення, рекомендуємо ознайомитися з нижче розміщеною інформацією.

Які види панелей для обробки стін мають попит?

Класифікація інтер'єрних настінних панелей базується на певних характеристиках. Найбільш поширеними параметрами, за якими вибирають облицювання, вважаються сфера застосування, матеріал виготовлення, структура, естетичні властивості.

Панелі для стін: де використовуються?

Полотна для облицювання умовно поділяють на дві великі категорії: для житлових і громадських приміщень. Залежно від умов застосування панелі для стін відрізняються за ціною, експлуатаційними якостями, декоративними властивостями.

Панелі на стіну для житлових приміщень

Під час облаштування квартир і будинків необхідно звертати увагу на екологічність та допустиме навантаження матеріалів. Ще один важливий момент: стінова панель для спальні, кухні, вітальні, дитячої, передпокою має вписуватися в загальний дизайн-проєкт. Панелі для кухні, а також декоративні панелі для ванної кімнати відрізняються вологостійкістю. Так, якісні панелі для фартуха кухні витримують температурні перепади, легко миються. Для оздоблення зони їдальні також використовують водостійкі стінові панелі на кухню, щоб спростити догляд. «Мокру зону» в санвузлі найчастіше оздоблюють плиткою або каменем. Настінні панелі хоч і витримують прямий контакт із водою, але зазвичай застосовуються для облицювання зони зберігання або пральні.

Стінова панель для громадських просторів

Приміщення з високою прохідністю вимагають матеріалів, стійких до зношування, механічних навантажень та відповідних правилам пожежної безпеки. Для декору магазинів, ресторанів, готелів, офісів застосовуються вогнетривкі панелі для стін, що відрізняються наведеними вище характеристиками.

Настінна панель: з яких матеріалів виготовлено?

Для обшивки стін використовують різні матеріали: від текстилю до металу. Однак найбільш популярними вважаються панелі, виконані з:

  1. Деревини. До головних переваг дерева належать екологічна безпека та унікальна естетика. Візерунок з річних кілець і сучків на кожній дошці неповторний. Дерев'яні панелі – унікальні вироби, що допомагають створити персоналізований простір. Дерев'яні панелі для стін – це стилістично універсальне рішення, яке можна вписати в сучасні, класичні, етнічні обстановки.
  2. Деревні плити. Стінові панелі «під дерево» вважаються доступною альтернативою облицюванню з масиву. Такі полотна виготовляють із ДСП або МДФ. Оскільки деревоволокнисті плити відрізняються хорошими показниками екологічності та однорідною структурою, саме листи МДФ частіше використовують для створення панелей на стіну. Поверхня шпонованого МДФ дуже нагадує стінові панелі з дерева. Крім того, панелі МДФ в ексклюзивному шпоні легко обробляється. Підкреслити особливості фактури та малюнка допомагають олії, воски, лаки.
  3. Пластика, ПВХ. Декоративні ПВХ-панелі на стіну не можуть зрівнятися за екологічними й естетичними якостями з аналогами з деревних матеріалів, проте мають свої переваги. Так, листи з ПВХ доступні за ціною, прості у монтажі, мають різноманітний дизайн.

Панелі на стіну: із чого складається конструкція?

Найчастіше для обробки стін застосовуються цілісні полотна, але можна зустріти перфоровану панель на стіну. Листові стінові панелі зазвичай мають прямокутну чи квадратну форму. На їхніх краях немає замків для стикування, тому панелі вказаного типу укладаються на стіну і фіксуються клеєм, герметиком, тонкими планками.

Рейкова стінова панель виконана з цільної основи та дерев'яних рейок. На ринку доступні як однотонні, так і контрастні за кольором панелі з рейок. Стінова рейкова панель має попит, оскільки через лаконічність і легку стилізацію може використовувати в різних приміщеннях.

Декоративні інтер'єрні панелі: для яких оформлень підходять?

Правильно підібрана обшивка стін – це ідеальне тло для предметів обстановки. На думку дизайнерів, дерев'яні панелі на стіну – стилістично універсальний варіант. Натуральна деревина доречна у десятках оформлень. Листи з масиву або «під дерево» логічно вписуються в інтер'єри в стилі:

  • бароко. Часто саме цей стиль називають «класичним». Традиційна пишна естетика потребує масштабу та урочистості. Для оздоблення стін використовують буазері – настінні панелі з різним декором;
  • ар-деко. 20-х роки ХХ століття запам'яталися чорно-білими контрастами, геометричними орнаментами та любов'ю до цінних матеріалів. Для декору стін в стилі арт-деко вибирають дерев'яні панелі із цінних порід із молдингами, розписами;
  • неокласика. Спрощений та оновлений традиційний стиль любить експерименти. У таких інтер'єрах чудово виглядають як світлі, так і темні панелі для стін;
  • лофт. Промислово-урбаністична естетика лофта неможлива без грубих фактур. Для інтер'єру в стилі лофт знадобляться текстурні дерев'яні панелі з чітким малюнком і наче недбалою обробкою;
  • мінімалізм. Для функціональних приміщень підходять стінові панелі з підсвічуванням. Така обшивка поєднує декоративне оздоблення та локальне освітлення. Вбудована панель led-стрічка дозволяє виділити функціональні зони;
  • кантрі. Заміська естетика побудована на натуральних матеріалах. Для відтворення таких сільських стилів, як рустик, прованс, ферма, потрібна деревина. І якщо для провансу краще використовувати світле дерево, то для інших варіацій підходять різні породи. Щоб підкреслити рустикальність настінних панелей, звертаються до брашування або фарбування в техніці кракелюр.

Три основні причини вибрати шпоновані стінові панелі з МДФ

Компанія «Шпон в Україні» пропонує декоративні панелі на стіну, для виготовлення яких використані листи МДФ і натуральний ексклюзивний шпон. Облицьовані деревиною полотна візуально важко відрізнити від поверхні масиву. Серед причин купити панелі на стіну із МДФ фахівці називають:

  1. Екологічну безпеку. Плити МДФ виготовлені з дрібно перетертої стружки та сполучних смол природного походження. У нашому каталозі представлені листи з класом емісії формальдегіду Е1, які дозволені для використання у житлових приміщеннях. Завдяки однорідній структурі панелі МДФ безпроблемно ріжуться. При всіх перевагах дерев'яних стінових панелей потрібно розуміти, що у певних проєктах не доцільно обшивати стіни ексклюзивними породами дерева. Орієнтуючись на принципи сталого розвитку, слід раціонально задіяти природні ресурси. Плита з деревних матеріалів – це доступна альтернатива масивній деревині, з якої можна створювати практичні, естетичні й екологічні предмети обстановки.
  2. Неповторний дизайн. МДФ-панелі з необробленою поверхнею не застосовуються у оздоблювальних роботах. Щоб задекорувати листи, вдаються до ламінування, фарбування, шпонування. Тим, хто шукає модні стінові панелі, часто рекомендують обшивку з малюнком «під дерево». Шпоновані плити МДФ називають ексклюзивним оздоблювальним матеріалом через неповторний візерунок. Крім того, для облицювання МДФ задіяні декоративні види шпону. Ще один момент: візерунок «сорочок» сформований таким чином, щоб розкрити красу деревного малюнка. Ви можете вибрати як готові стінові панелі зі МДФ, так і замовити декор панелі на стіну з більш ніж 20 варіантів.
  3. Простий монтаж. Найпростішими у встановленні вважаються самоклейні панелі на стіну, але вони підходять не для всіх дизайн-проєктів. Стилістично універсальні шпоновані МДФ-плити відрізняються значними розмірами. Щоб прикріпити деревну плиту, не знадобиться багато часу. Стінові панелі встановлюють зазвичай двома способами. МДФ-листи або прикручують до решетування, або приклеюють спеціальним клеєм до стіни.

Декоративні панелі для стін із МДФ: різновиди шпону

Дизайнери активно використовують деревні панелі з МДФ в інтер'єрі через естетичні й експлуатаційні якості. Користуються популярністю і доступніші аналоги – листи МДФ у шпоні різних порід. Ми пропонуємо МДФ-плити з обробкою зі шпону дуба, горіха європейського, ясена, вільхи, сосни американської. Цінність облицювання визначає обмежену кількість стовбурів, з яких можна отримати шпон із сучками або контрастним забарвленням заболоні та ядра.

З технологічного погляду сучок належить до недоліків деревини. У масовому виробництві листи шпону із сучками не використовують через нерегулярний малюнок полотна. Водночас для створення ексклюзивних виробів тонкі зрізи з унікальним візерунком підходять відмінно. Дизайнери цінують таке оздоблення через неповторну комбінацію форм і відтінків сучків. Крім того, у деяких порід серцевина може відрізнятися за кольором від заболоні. Такі стовбури примітні чергуванням світлих і темних смуг із напливами.

У нашому каталозі представлені настінні панелі з МДФ зі шпоном:

  • горіха європейського у сучках;
  • сосни американської у сучках;
  • вільхи з контрастним ядром;
  • дуба у сучках;
  • дуба у сучках (з імітацією дошки);
  • дуба у сучках (раф кат);
  • ясена у сучках;
  • ясена у сучках і з контрастним ядром.

Як купити панелі для стін із ексклюзивного шпонованого МДФ?

Компанія «Шпон в Україні» понад 20 років займається продажем деревних матеріалів. У нашому асортименті є кілька видів панелей МДФ для обшивки стін. Відвідавши наш склад, можна вибрати дизайнерські панелі на стіну особисто. Мешканці інших населених пунктів України мають можливість купити настінні панелі з МДФ, оформивши замовлення на сайті. Менеджери-консультанти допоможуть знайти шпоновані плити для конкретного проєкту. Доступний самовивіз, а також відправлення Україною транспортними компаніями. При обробці заявки наші фахівці уточнять ціну стінових панелей із МДФ для оптових і роздрібних покупців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner