Компанія «Байкал – шпон в Україні» пропонує меблевий зрощений щит з Дуба з доставкою по всій Україні. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати найкращий товар, по самій вигідною ціною.
В даному розділі Ви можете вивчити всі складські позиції меблевого щита з Дуба. Ми підтримуємо в постійній наявності всі категорії товарів.
Фахівці виділяють всього кілька різновидів меблевих щитів. Основна їхня відмінність в способі виробництва і типі використовуваного матеріалу. Сьогодні на ринку України представлені у величезній кількості обидва види матеріалу:
1. Зрощений. Бруски однакової довжини (зазвичай від 30 до 70 см) склеюються по довжині і збиваються по ширині. Це дозволяє створити цілісне полотно, з незвичайним малюнком. Залежно від необхідного розміру щита фахівці вибирають розміщення ламелей в шаховому порядку.
2. Суцільний. При виготовленні меблевого щита з Дуба цим способом, вибираються ламелі однієї довжини і ширини, склеюючи їх по довгій стороні. На відміну від першого способу, тут максимальний розмір обмежений максимальною довжиною бруска.
В обох випадках, у виробництві використовуються ламелі однієї породи деревини, але з різними малюнками і кольоровою гамою. Склеювання проводиться за допомогою клейової основи, в окремих випадках з використанням замкового з'єднання або прокладок. Компанія «Байкал - шпон в Україні» реалізує різні види меблевого щита, виробленого з деревини Дуба.
Початок виробництва меблевого щита припадає на другу половину 19-го і початок 20-го століття. Спочатку, його виготовляли виключно шляхом склеювання двох брусків між собою, з подальшою обробкою: підгонкою по довжині і товщині. Сучасні технології дозволяють купити меблевий щит з більш надійними сполуками, що позитивно впливає на їх довговічність. Незважаючи на різні види матеріалу, найбільшою популярністю користуються саме зклеєні щити з дубової дошки, які не мають обмеження за розміром.
Вартість меблевого щита формується виходячи з ряду особливостей самої дошки і технології її виробництва. Виробник робить ставку на сорт деревини, її фактичну товщину і довжину. Традиційно ціна, по якій меблевий щит купити можна в нашому магазині залежить від:
З урахуванням того, що ціна реалізації вказується за кубометр, більша частка вартості залежить саме від обраного вами сорту. Всього поділяють три сорти Дуба, що використовується у виробництві щита.
Серед фахівців деревообробки всі сорти дерева користуються популярністю і причин тому може бути декілька:
1. Зручність обробки. Природно, стільниця з меблевого щита А-сорту буде більш привабливою. З огляду на мінімальну кількість сучків з діаметром до 5 мм дозволить зробити поверхню більш рівномірною і довговічною. Аналогічна ситуація і у виготовленні корпусних меблів, а точніше, їх видимої частини. Обробка першого сорту деревини набагато простіша, а результат залишається приголомшливим, навіть при мінімальному шарі безбарвного лаку або просочення.
2. Предмети мистецтва. Використання «не кондиції» давно стало популярним для виготовлення дизайнерських предметів. З розвитком ринку меблевих щитів, С-сорт використовується в виготовленні різних видів дизайнерських меблів. При правильній обробці, навіть стіл з меблевого щита третього сорту може досить ефектно і вигідно виглядати на кухні вашого клієнта.
3. Покриття лакофарбовими матеріалами. З огляду на породні відмінності деревини, які добре спостерігаються у В-сорті, не можна забувати про фінальну обробці полотна. В окремих випадках, зміна кольору, при використанні ЛФМ може зробити другий сорт більш затребуваним. Наприклад, виготовляючи кухні з меблевого щита Дуба, з багатошаровим покриттям фарбою або лаком, різниця в кольорі різних ламелей буде практично непомітна, а широкі сучки, навпаки будуть виглядати більш виразно, надаючи унікальний зовнішній вигляд натурального матеріалу.
Меблевий щит Дуба є унікальним матеріалом, який не має аналогів на ринку. Порівнювати його з різними видами деревини: масиву або МДФ не має ніякого сенсу. Щит, виготовлений за технологією, має ряд переваг над іншими матеріалами, при цьому він вельми гарно проявляє себе і при порівнянні вартості.
Основна причина виробництва меблів з меблевого щита - його податливість обробці, розкрию і ремонтопридатність. Незалежно від обраного майстром розміру полотна, його легко можна обрізати або наростити, створюючи необхідний за обсягом, довжині і ширині щит. З огляду на довговічність матеріалу, можливість його швидкого ремонту залишається переважним для багатьох власників натуральних меблів. З використанням в якості основного матеріалу меблевого щита, ремонт можна виконати досить швидко, в домашніх умовах.
Фахівці рекомендують звертати особливу увагу, при виборі сорту матеріалу, на область його застосування. Наприклад, виготовити підвіконня з меблевого щита можна і з третьосортного матеріалу, але слід обов'язково врахувати вологопоглинання деревини і ретельно обробити її просоченням, лаком або фарбою. Прорахунок необхідної якості вихідного матеріалу є обов'язковим для будь-якого типу вироби.
Слід зазначити, що меблевий щит купити в Україні може не тільки професійний майстер по деревообробці. Матеріал має гарну якість, з ним легко працювати навіть в домашніх умовах, при наявності мінімального набору столярних інструментів. Різка, різьблення і шліфовка виконується без зайвих зусиль, навіть з огляду на той факт, що працювати ви будете з одним з найміцніших і щільних видів деревини.
Застосування дерев'яного меблевого щита
Використання у виготовленні меблів щита з натуральної деревини - можливість створити унікальний і екологічно чистий виріб. Кухня з меблевого щита, при правильному догляді, прослужить досить довго і нічим не поступиться штучним матеріалам в практичності. З огляду на цей факт, у вас з'являється можливість створити натуральні меблі, які легко впишуться практично в будь-який інтер'єр.
Меблевий щит використовується не тільки у виготовленні меблів. Йому знайшли застосування і в декоруванні приміщень, виготовленні різних будматеріалів. Виробляються з використанням меблевого щита: стільниці, покриття для підлоги, підвіконня, предмети мистецтва, двері, міжкімнатні перегородки, сходи і навіть натуральні фасади. Головне, правильно підійти до первинної обробки.
При виборі матеріалу не слід забувати і про найближчі по типу аналогів Дуба. Меблеві щити роблять із різних порід листяних і хвойних дерев. На сайті компанії «Байкал - шпон в Україні» ви можете знайти і порівняти меблеві щити Ясеня, Клена, Дуба і Сосни. Досить великий вибір матеріалів дає можливість вам вибрати кращий з представлених варіантів, який буде ідеальною сировинною базою для виготовлення меблів і предметів декору.