Продавець Шпон в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
338 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

МДФ плити

Деревоволокниста плита - найчастіше відома за назвою - МДФ - це панельний матеріал, на основі натуральної деревини. У багатьох ситуаціях МДФ перевершує своїх "колег по цеху", таких як ДСП і ЛДСП. До того ж з ними дуже легко працювати. На відміну від справжнього дерева, МДФ не має сучків, волокон або деформації, а його гладка поверхня легко піддається пилі, не залишаючи відколів або розривів. Для легких столярних робіт, таких як стелажі і оздоблення, МДФ відмінно підходить.

 

Сфери застосування шпонованих МДФ плит:

⟾ при виготовленні стільниць;

⟾ при виготовленні меблевих погонажних виробів (елементів рамкової конструкції фасадів);

⟾ при виготовленні меблів (корпусних, кухонних, офісних, дитячих і нестандартної);

⟾ при виготовленні меблів для облаштування офісів і торгових точок (виготовлення стелажів, полиць і ін.).

 

У даній категорії товарів представлені шпоновані МДФ плити голландського і українського виробництва:

Деревоволокниста плита - найчастіше відома за назвою - МДФ - це панельний матеріал, на основі натуральної деревини. У багатьох ситуаціях МДФ перевершує своїх "колег по цеху", таких як ДСП і ЛДСП. До того ж з ними дуже легко працювати. На відміну від справжнього дерева, МДФ не має сучків, волокон або деформації, а його гладка поверхня легко піддається пилі, не залишаючи відколів або розривів. Для легких столярних робіт, таких як стелажі і оздоблення, МДФ відмінно підходить.

Як роблять лист МДФ?

МДФ створюють за допомогою опилок та стружок - маленьких кусочків деревини, які образуються у процесі обробки деревини. Іх обов'язково висушивають. Затем змішують зі смолою і воском, формуючи панелі. Під впливом високих температур і сильного здавлення ці панелі зжимають за допомогою пресу. Вони стають жорсткими і набувають тверду оболочку. На завершальному етапі виробництва гігантський станок шліфує панелі, надаючи поверхні гладкості, перш ніж розрізати їх до фіксованих розмірів.

 Чому МДФ вважають екологічно чистим матеріалом?

Масове виробництво МДФ почалося тільки в 1980-х роках, але з тих пір були досягнуті значні успіхи в тому, щоб зробити цей продукт більш екологічно чистим. Використання нетоксичних сполучних в даний час стає все більш поширеним, а це означає, що виробництво має значно менший вплив на навколишнє середовище. Однією з унікальних особливостей деревоволокнистих плит є те, що вони не мають раковин і пустот, це робить їх більш надійними. МДФ також є ідеальним продуктом для облицювання.

 Які бувають МДФ плити?

Плити МДФ зазвичай мають жовто-коричневий або темно-коричневий колір і продаються в основному у вигляді листів. Також плити додатково можуть покриватися натуральним шпоном, плівками ПВХ, емаллю або пластиком. Але, якщо ви шукайте натуральний матеріал, то МДФ шпонована - найкраще рішення. Важливо відзначити, що плита МДФ може мати маркування або штамп для позначення певної властивості. Наприклад, синє або червоне маркування означає, що плита вогнестійка; зелене маркування вказує на те, що вона стійка до вологи. Купити мдф панелі можна в багатьох компаніях, але найвищою якістю володіють плити голландського виробника "Losan". Саме такі плити реалізує наша компанія!

 

 Як працювати з мдф панелями?

В цілому, незвичайних пристроїв не буде потрібно. Якщо ви знайомі і працювали з деревиною, то мдф панелі не зіб’ють вас з пантелику. Важливо уникати різких рухів і стежити за справністю верстатів. Ну і, звичайно, не варто забути про захисні маски, спецодяг і послідовность дій.

 Переваги МДФ

  • МДФ панелі дуже твердий і щільний матеріал, ідеально рівний і надзвичайно стійкий до викривлення.
  • з двох сторін МДФ мають гладкі поверхні, які забезпечують ідеальну основу для будь-якого покриття.
  • оскільки МДФ складається з продуктів натуральної деревини, вони відмінно підходять для роботи зі стандартними інструментами для деревообробки.
  • цей матеріал не "гуляє", тобто не змінює своїх розмірів при перепадах температур і вологості, як масив дерева.
  • МДФ - відмінна основа для покриття натуральним шпоном, таким чином можна приблизно розуміти як буде виглядати майбутній предмет меблів або оздоблювальний матеріал
  • панелі МДФ можна обробляти, фрезерувати і формувати для створення декоративних молдингів і піднятих дверних панелей - без появи розривів або відколів.
  • МДФ добре поєднується з масивом дерева. Наприклад, ви можете встановити фальшпанель з МДФ в каркас двері шафи, вирізаної з твердих порід дерева.

 

 Де використовують панелі МДФ?

МДФ - це надзвичайно універсальний будівельний продукт. Його вибирають за міцність, доступність, довговічність і стабільність. Розроблений максимально екологічно чистим, матеріал все більше завойовує популярність серед виробників і споживачів меблів. Адже в складі не має шкідливих для здоров'я речовин. Також, купуючи мдф панелі, ви можете бути впевненими, що з плином часу вироби з них не втрачають свою форму. МДФ має високу стабільність розмірів, а це дуже важливий показник для виробництва будь-яких меблів. Також популярно використовувати панель мдф на стіну, особливо шпонований варіант.

 

 Яких розмірів бувають МДФ панелі?

МДФ виробляють в різних розмірах і товщині:


 Сфери використання МДФ плит:

  • виробництво корпусних меблів або наборів з неї
  • виготовлення великих шаф і полиць
  • підлогове покриття, плінтус МДФ
  • декоративні проекти, наприклад, облицювання стін
  • мдф накладки на двері
  • виставкові стенди і театральні декорації

 

 МДФ - це вологостійкий матеріал?

Деревоволокнисті плити зазвичай використовують для внутрішніх робіт, оскільки вони не дуже стійкі до вологи. Однак останнім часом виробники стали все частіше пропонувати МДФ з високою вологостійкістю. Цей варіант дозволяє безпечно використовувати МДФ всюди. Навіть в місцях, де вони можуть бути схильні до дії води, наприклад, на кухні, в пральні або ванній кімнаті.

 

 Шпонований МДФ це найкраща альтернатива цільної деревини

По правді кажучи, і масив дерева, і шпонований МДФ мають свої плюси і мінуси. Але обидва варіанти можуть відмінно підійти для створення вашого інтер'єру.

Цілісний масив дерева використовувався для будівництва та створення меблів споконвіку, але час йде і деревообробні технології йдуть вперед. Мало того, що використання цілих колод дерева не практично, так ще й максимально не екологічно. Так як дерева вирубують в неймовірних розмірах, а питання відновлення цих ресурсів землі мало кого турбує.

А ось МДФ це та ж деревина, тільки подрібнена і спресована. Адже до складу МДФ панелей входять продукти різання і обробки цільної деревини. Звичайно, коли МДФ тільки створили, він не відрізнявся своєю міцністю і в багатьох факторах програвав масиву. Але, розробки і нові технології дозволяють без побоювань використовувати мдф панелі в самих різних проектах.


 Яким шпоном покривають МДФ плити?

По суті, будь-яким. Але є фаворити серед виробників - це шпон Горіха Американського, Дуба, Вільхи і Ясеня. Розглянемо нижче кожен з них.

 

Американський Горіх - це деревина, тверда, щільна і дрібнозерниста. Майстри по дереву цінують цю породу за міцність, текстуру і колір. Відтінок Горіха Американського варіюється від кремово-білого в заболоні і до темного шоколаду в серцевині. Шпоновані Горіхом вироби мають неймовірно красивий вигляд і їх можна виготовити в тому числі з МДФ. Панелі МДФ горіх можуть використовуватися при виробництві шаф, полиць і стелажів. Такий виріб відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і буде служити довго і надійно. А стінові панелі мдф з горіха стануть справжнью прикрасою будь-якої кімнати!

    

Дуб безсумнівно є фаворитом з усіх матеріалів на ринку меблевого виробництва. І на це є ряд причин. Адже його технічні та експлуатаційні характеристики ідеально підходять для виробництва меблів і, в цілому, ремонтних робіт. Але важливо правильно розбиратися в матеріалі, адже, наприклад, той же дуб Сонома - це всього лише імітація натуральної деревини, плівковий матеріал покриття. Комод дуб Сонома прослужить куди менше, ніж виріб покритий натуральним шпоном дуба! МДФ панелі Дуба мають максимально наближені характеристики до масиву дерева. Але, вони легше і, до того ж, краще протистоять волозі і температурним перепадам.

      

Вільха - це унікальна деревина. У неї гарний червоний відтінок, інтенсивність якого часто збільшується у міру старіння деревини. Гладка текстура деревини робить її надзвичайно пластичною, що є однією з причин, пчому її так цінують виробники меблів у всьому світі. Деякі люди вважають, що деревина вільхи за своїми характеристиками схожа на деревину вишні, але вона набагато більш екологічна та економічна. МДФ шпонований вільха відмінно підійде для створення меблів, наприклад, кухонного набору з полиць і шаф.

      

  • МДФ плита шпонована Ясеном

Ясень - це світла, гладка деревина твердих порід. Ясень - це загальна назва від 45 до 65 видів дерев. Деревина ясена володіє багатьма властивостями, такими як висока міцність, легка вага, ударостійкість і легкість в обробці. Відтінок цієї деревини дуже гарний - від світло - молочного до бежевого. МДФ шпонований Ясеном використовують для виробництва меблів, підлог, дверей, міжкімнатних перегородок і облицювання стін.

      

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner