З 1 серпня набув чинності заборона на ввезення на територію України фанери і фанерованих панелей з РФ. Відповідне рішення ухвалив Кабмін за ініціативою Міністерства економічного розвитку (МЕРТ).
Обсяг промислового виробництва клеєної фанери в Україні за підсумками перших семи місяців 2019 р. склав 105 тис. м3, що на 7,2% менше, ніж роком раніше, про це повідомляє Державний комітет статистики України (Укрстат).
РФ залишається найбільшим виробником фанерної продукції, але свій ринок від конкурентів закрила імпортним митом у 12%. В Україні ж мито на ввезення такої продукції нульова. Тому постачання до нас російської фанери росли, а виробництво власної - падало.
Незважаючи на оптимістичні прогнози для виробників - ціни на фанеру ростуть. Виробництво російської фанера дешевше від української на 15-25%. Що безпосередньо відображається на ринковою ціною фанери і подорожчання вже готової продукції (насамперед офісних меблів та кухні).
У зв'язку з цим, а також, бажаючи зберегти якість продукції і сервіс на гідному рівні, компанія «Байкал ‒ шпон в Україні» змушена підвищити ціни на весь асортиментний ряд березової фанери шпонированной виробництва України.
Читайте також: На нашому складі з'явилася шпонована фанера березова Горіхом Американським 19 мм
Оновлений прайс-лист вже розміщений на нашому сайті.
Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу співпрацю.