Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380(44)4923277
+380 96 219 43 35
+380 50 992 67 88
+380 63 937 93 20

Bergaliv: комфорт, стиль і відпочинок по-шведськи

Bergaliv: комфорт, стиль і відпочинок по-шведськи

Bergaliv називають найкрасивішим готелем Швеції. Тут японський мінімалізм зустрічається зі скандинавським дизайном і створює ідеальний союз між комфортом, стилем і відпочинком.

Будинок займає всього 14 кв. метрів і складається з двох кімнат, одна з яких представляє собою своєрідну оглядовий.

Нижня кімната з клімат-контролем, пристосована для спальні. Всі столярні вироби в будинку виконано з березової фанери і ясеню.

Дерев'яний будиночок спроектований архитекторкой Ханною Міхельсон (Hanna Michelson), Tham & Videgård Architects. Готель виник на колишньому гірськолижному схилі в курортному районі Валлста.

  

  

Для Ханни цей проект став втіленням дитячої мрії про будиночку на дереві. Двоповерхова споруди побудовано з сосни і ялини і стоїть на палях. Всього таких «кабін» під ім'ям Bergaliv Landscape Hotel створено чотири.

  

  

Компанія «Байкал ‒ шпон в Україні» в курсі всіх новинок у сфері дизайну інтер'єру. Ми допоможемо підібрати вам найкращий матеріал для ваших найсміливіших фантазій.

Будьте в тренді разом з нами!

Інші новини