Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380(44)4923277
+380 96 219 43 35
+380 50 992 67 88
+380 63 937 93 20

Універсальні ящики з фанери від Мартіна Зекели

Універсальні ящики з фанери від Мартіна Зекели

Відомий французький дизайнер меблів Мартін Зекели представив мінімалістичний проект «Ящики і Я» (The Drawers and I) в галереї Pierre Marie Giraud в Брюсселі. Експонати з модульних висувних ящиків, виготовлених з фанери.

Зосередившись виключно на висувному ящику, Зекели прагне прокоментувати його неоднозначність: ящик, на його думку, одночасно оголює суть і приховує її. «Набір скриньок схожий на організм, який містить речі усього життя, найчастіше людини; споконвічна форма класифікації являє собою продуману форму організованого розміщення, приховану від погляду інших.

 

  

Ми можемо дозволити скриньок приймати інші форми: стіни, столи, колони. Ящик розглядається як контейнер, який може зберігати фрагменти минулого, колекції. Зекели розглядає свою роботу в контексті впертою простоти, схожою на меблі шейкерів, нескінченно експериментуючи з матеріалами і розширюючи наш кругозір».

  

Компанія «Байкал ‒ шпон в Україні» в курсі всіх новинок у сфері дизайну інтер'єру. Ми допоможемо підібрати вам найкращий матеріал для ваших найсміливіших фантазій.

Будьте в тренді разом з нами!

 

 

Інші новини