Продавець Шпон в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
349 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Поклейка натурального шпону: головні нюанси

Поклейка натурального шпону: головні нюанси

Інтернет-магазин «Байкал» пропонує високоякісний, ексклюзивний шпон купити по найбільш привабливою вартістю. Але мало тільки придбати цей обробний матеріал, його необхідно правильно, красиво, якісно наклеїти на стіну або іншу поверхню.

Як вибрати клей для наклеювання?

Перш, ніж перейти до того, як клеїти шпон, спочатку необхідно визначитися з вибором клейової основи, на яку буде цей матеріал насаджений.
Якщо ви вирішили закріпити шпон дуб або будь-яку іншу його різновид на ідеально рівну поверхню, тоді можна застосувати навіть звичайний клей ПВА. Але, на жаль, ідеально рівні поверхні в наших будинках рідко можна зустріти, тому краще всього застосовувати спеціалізовані клейові склади, наприклад, Тitebond.
Так, такі клейові склади стоять багато дорожче, ніж клей ПВА, але зате у них надійність з'єднання на два порядки вище. А якщо ви для облаштування свого будинку вирішили купити шпон ексклюзивних порід, які в широкому асортименті представлені в нашому інтернет-магазині, то було б нерозумно намагатися заощадити на клейових складах.

   Правильна поклейка дерев'яного шпону

Шпон дерев'яний, купити який ви можете в нашому інтернет-магазині, не клеїться безпосередньо на стіни. Зазвичай його застосовують для обробки панелей МДФ, стінових панелей, міжкімнатних дверей, для декорування меблів, елементів декору інтер'єру.

Підготовчі роботи нескладні, полягають у наступному:

  • Поверхня, на яку наклеюється шпона, ретельно знежирюється;
  • Смоляні плями, які виступають сучки зачищаються дрібною наждачкою. Починати зачистку слід дрібнодисперсного наждачним папером, а закінчувати – «нульовкою»;
  • Тріщини, відколи й інші дефекти зашпакльовуються.

Після цього сам шпон (Київ) готується до поклейки. Для цього він розпаковується, його листи сортуються за суміщенням малюнків і візерунків, щоб останні збігалися один з одним по межах аркушів.

Методи поклейки натурального шпону

Найбільш популярним вважається метод ручного поклейки, т. зв., в притул. Суть його полягає в наступному:

  1. Поверхня позбавляється від пилу широкою м'якою кистю.
  2. Клейовий склад наноситься на поверхню спеціальної жорсткої пензлем уздовж деревних волокон, якщо такі є. Якщо деревні волокна відсутні, як, наприклад, у плит МДФ, тоді клейовий склад наноситься Поклейка натурального шпонувертикально.
  3. Після нанесення клейового складу необхідно почекати одну-дві хвилини, щоб той схопився з поверхнею.
  4. Шпон приклеюється до поверхні, пригладжується до неї зволоженою ганчіркою.
  5. Этап термического притирания. Оно необходимо для того, чтобы клеевой состав разогрелся, восстановил свои сцепные свойства, максимально крепко соединил между собой шпон и поверхность, к которой он был приклеен. Для притирки применяется специальный молоток, нагретый до температуры 85-100 градусов, или даже обычный утюг. Притирка производится от середины листа к его краям.

   Обратите внимание, притирку следует начинать только после того, как из-под листа шпона были выдавлены все остатки воздуха, а выступивший из-под границ листа клеевой состав удален тряпочкой.

Існують також інші способи наклеювання листів:

  • Склеювання гуммированной стрічкою. Це вузькі паперові стрічки із нанесеним на одну сторону водорозчинним клеєм, які з'єднують між собою листи шпону. На сьогоднішній день даний метод вважається вже застарілою;
  • З'єднання скловолокном, яка просякнута плавким клеєм. Склонитка наноситься зигзагом на два листа шпону, з'єднаних один з одним;
  • Скріплення з поверхнею, на яку він прикріплюється, плавких клеєм;
  • Склеювання на гладку фугу.

Зазначені методи поклейки застосовуються в промисловості, оскільки, з одного боку, вимагають спеціального обладнання, а з іншого, забезпечують високу швидкість поклейки на одиницю площі.
Ми рекомендуємо шпон, купити (Київ) ви можете в нашому інтернеті, клеїти ручним способом, причому, дану процедуру довіряти досвідченим фахівцям. Це стане найкращою гарантією бездоганного результату, який ви отримаєте в результаті.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner