Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380(44)4923277
+380 96 219 43 35
+380 50 992 67 88
+380 63 937 93 20

Ексклюзивні шпоновані МДФ плити: де застосовуються і в чому відмінність?

Ексклюзивні шпоновані МДФ плити: де застосовуються і в чому відмінність?

Що таке МДФ?

МДФ розшифровується як мелкодисперсная фракція. Продукт складається з тирси дерева, лігніну або парафіну. Це робить матеріал безпечним для здоров'я. Для прикладу, у виробництві ДСП використовують формальдегідні смоли. Плити МДФ виходять рівними завдяки щільній спрессовке. Вони легко піддаються обробці й не бояться вологи.

Професіонали підбирають і покривають плити шпоном, малюнок якого не повторюється, що робить вихідний продукт унікальним. Використовуючи матеріал в інтер'єрі приміщень можна поринути у царство природи завдяки його текстурою і узорам. В нашому асортименті ви знайдете шпоновані плити МДФ з сосни, горіха, дуба, вільхи, ясена та ін Пропонуємо ознайомитись з деталями. Всі варіанти є ексклюзивними.

Американська сосна в сучках

Такі плити використовують для виробництва меблів, а також використовують в якості міжкімнатних перегородок. Вони мають градієнтний забарвлення, що переходить від оранжевого кольору на жовтий. В інтер'єрі предмети з такою палітрою фарб асоціюються з сонцем і створюють відчуття теплоти. А покриття плит сучками надає їм натуральний вигляд.

      

Європейський горіх

Малюнок цієї породи хаотичний. Колір варіюється від світло - до темно-сірого. Його часто використовують для створення ексклюзивних меблів. Продукція з подібним забарвленням грає роль акценту в інтер'єрі. Ресторани люблять використовувати меблі покриті шпоном європейського горіха. Він є постійним гостем в лофт-проектах, оскільки поєднується з металом, каменем, бетоном.

      

Дуб в сучках

Відрізняється міцністю і стійкістю. Кожен малюнок розрізу відрізняється один від одного. Візерунок може бути прямим або закрученим, але завжди чітким. Це надає природності виробів, а сучки додають шарм. Плита з цим покриттям підходить тим, хто хоче підкреслити свою індивідуальність і характер. Його використовують у шоу-румах, кав'ярнях і барах.

      

Вільха з ядром

Плити з малюнком ядра вільхи ексклюзивні, оскільки не кожне дерево цієї породи має його. Поєднання молочного фону і смуг становить відмінну партію. Всупереч унікальності забарвлення, меблі з цього матеріалу підходить будь-якого дизайну інтер'єру.

      

Ясен в сучках

Тріо з сучків, темних і світлих смуг надають динаміку предметів покритих шпоном дуба. Але незважаючи на це, надає заспокійливий ефект в інтер'єрі. Палітра фарб максимально наближена до природності і приємна для очей. З-за цього, продукти з цього матеріалу часто використовують в еко-стилі дизайну приміщень.

      

Якщо бажаєте привнести в свій інтер'єр родзинку — ексклюзивні плити МДФ те, що Ви шукали!

Інші статті